Sites like

panorama.com.al
Alternatives

  panorama.com.al

Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme

Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët

noimage.png

Stats

  Alexa Rank: 


  Popular in Country: 


  Country Alexa Rank:  


 language:  sq


  Response Time:  0.147287


  SSL:  Enable


  Status:  up


Code To Txt Ratio

 Word Count  6942


 Links  459


  ratio  17.944969708096


SSL Details

SSL Issuer:

Issuer:  Cloudflare Inc ECC CA-3


Valid From:  2022-05-10 00:00:00


Expiration Date:   2023-05-10 23:59:59


SSL Organization:

Signature e19b8ffe89aa2e70d82c9c8048d33a84aefd04ab


Algorithm: ecdsa-with-SHA256


Found 76 Top Alternative to Panorama.com.al

1
shqiptarja.com.png

Shqiptarja.com

Shqiptarja - Media më e besueshme

Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motit

2
noimage.png

Balkanweb.com

Balkanweb.com – News24 – Kryesore | Lajm i fundit

Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike,aktualitet,kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulture, teknologji, informatike, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri, lajmi i fundit

3
dosja.al.png

Dosja.al

Dosja

LIVE UPDATES 2 ORE ME PARE LIVE UPDATES f.g Amnistia/ Rama kërcënon krerët e Dhomave të Tregtisë: I dimë transaksionet e fshehta Si do vijnë paratë e amnistuara? Rama e ZBULON: Jo me thasë, përdoret sistem elektronik 15 Korrik, 13:35 ... 2 ORE ME PARE LIVE UPDATES k.m. Mandati i...

4
abcnews.al.png

Abcnews.al

Abc News – Lajmet e fundit

Kaos në autostradën Tiranë-Durrës, shkëputet shtylla elektrike Në pritje të trageteve për të hyrë ilegalisht në Angli, “çmontohet” kampi i emigrantëve shqiptarë në Bilbao “Rama ka në krye të PS trafikantë dhe vrasës”, Berisha akuza të forta: Listën e OFL-së e bën kryeministri Mbytja e Anri Kashikut, policia: Roja kishte...

5
syri.net.png

Syri.net

Syri | Lajmi i fundit

SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.

6
noimage.png

Lapsi.al

Home - Lapsi.al

Roli i Veliajt në grabitjen e festivalit të Dua Lipës nga Prishtina Çfarë kishin paralajmëruar një vit më parë kryebashkiaku dhe babai i këngëtares për "Sunny Hill" Intervista/ Rama në mbrojtje të Vuçiçit: Nuk i duhet bërë Serbisë presion për sanksionet" Ushtrimi i tepërt i presionit perëndimor mbi Serbinë mund...

7
noimage.png

Gazetatema.net

Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare

Kërcënime për bombë në disa shkolla në veri të Kosovës 09:09 Rajoni "Toka e premtuar" e Dua Lipës 20:59 Rajoni 2 komente Serbi-Rusi: Ja pse zgjatja e luftës në Ukrainë do të sjellë fundin e raportit special   20:20 Rajoni I bie shorti për t’iu hetuar pasuria, Behgjet Pacolli: Kam frikë...

8
oranews.tv.png

Oranews.tv

Ora News - Te paret per lajmin e fundit.

Rrëfimi i të penduarit: Një ditë pas vrasjes së Dorjan Shkozës, vërshuan urimet në telefonin “Sky” të Dumanit. Ishte shumë i gëzuar ARTIKULL I NDERLIDHUR I penduari: U dorëzova pasi më shoqëruan babain. Klevis Alla gënjeu dhe Tonin Vocaj, kur zhvilloi takimin kokë më kokë me të Mbytja e 18-vjeçarit,...

9
tvklan.al.png

Tvklan.al

KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE

KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE.

10
sot.com.al.png

Sot.com.al

Sot News

BREAKING NEWS Diplomatët e lartë i japin goditjen e fuqishme Edi Ramës LIVE në konferencë/ Ambasadorët e Gjermanisë dhe Francës largohen në mënyrë demonstrative kur nis të flasë Rama, kryeministri mbetet pa fjalë (VIDEO) x BREAKING NEWS Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat ‘bombë’, parashikon zhvillime të bujshme në Shqipëri x BREAKING...

11
top-channel.tv.png

Top-channel.tv

Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live

Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live

12
newsbomb.al.png

Newsbomb.al

Kryefaqe - Newsbomb Albania

Newsbomb.al është agjenci online mediatike e fokusuar në aspektin politik, social, ekonomik e kulturor.

13
faxweb.al.png

Faxweb.al

Faqja Kryesore - FaxWeb

  Të Fundit E rëndë në Korçë, 27-vjeçari tenton të vetëvritet brenda në komisariat (EMRI) 13:55 | 15/07/2022 Video/ Incidenti diplomatik në konferencën e Ramës, dy ambasadorët gjermanë dhe francezë braktisin takimin sapo kryeministri merr fjalën 13:51 | 15/07/2022 Shifra alarmante në Kosovë, mbi 1200 raste të reja me koronavirus...

15
noimage.png

Gazetadita.al

Gazeta Dita – E përditshme e Analizës dhe e Informacionit

E përditshme e Analizës dhe e Informacionit

16
kohajone.com.png

Kohajone.com

Gazeta Koha Jone | E perditshme e pavarur

Belind Këlliçi, PD: Pse SPAK hesht për skandalin e dhjetëra milionë eurove për inceneratorin e Tiranës? Klevis Balliu: Na pret në Tiranë ajo që ndodhi në Sri Lanka! Dorëheqja e Draghit mund të jetë katastrofë për BE-në e dhuratë për Presidentin rus, Putin Skandali! Merita Hajdari: Më nxorën me pesë...

17
botasot.info.png

Botasot.info

Bota Sot

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

18
opinion.al.png

Opinion.al

Faqe Kryesore - Lajmet e fundit - Opinion.al

Faqe Kryesore - Lajmet e fundit - Opinion.al

19
cna.al.png

Cna.al

CNA - Pa censurë!

MINUTE PAS MINUTE 13:56 Kronika Korçë/ 27-vjeçari tenton vetëvarjen në burg Më datë 15.07.2022, rreth orës 13:05, në Komisariatin ... 13:46 Ekonomi Credins Online/ Aplikacioni për çdo shqiptar Banka Credins, sot një nga 2 bankat më të mëdha në tregun ... 13:42 Kronika Shkëputet shtylla elektrike/ Kaos në autostradën Tiranë-Durrës...

20
joq-albania.com.png

Joq-albania.com

JOQ Albania

Krijuar më 5 shkurt 2010, joq-albania.com është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.

21
politiko.al.png

Politiko.al

Politiko

Të fundit Zelensky thirrje komunitetit ndërkombëtar: Njiheni zyrtarisht Rusinë si shtet terrorist 15 Korrik 2022, 14:04 Serbia njoftoi hapjen e ‘Russia Today’, reagon BE: Është pjesë e propagandës së Kremlinit 15 Korrik 2022, 13:57 Mesazh kundër Ramës? Ambasadorët braktisin takimin sapo nisë të flasë kryeministri 15 Korrik 2022, 13:32 Nga...

22
boldnews.al.png

Boldnews.al

BoldNews.al – Lajme nga Shqiperia

Lajme nga Shqiperia

23
gazeta-shqip.com.png

Gazeta-shqip.com

Gazeta Shqip

Ne fokus Me Rëndësi “Zbërthehet” sërish Nuredin Dumani/ Zbulon emrin e efektivit të policisë... Historia e plotë > Me Rëndësi 'Pushtoi' botën nga Brazili/ Kush është Altin Drimadhe, baroni shqiptar ... Historia e plotë > Me Rëndësi E shkuara mes armëve dhe drogës/ Kush është 76-vjeçari që mbeti i vrarë...

24
albeu.com.png

Albeu.com

Home - Albeu.com

Rama përmend Kosovën në Kiev: Edhe pse Ukraina s’e njeh si shtet, i dha mbështetje të plotë duke sanksionuar Rusinë schedule 19 minuta me parë Abazoviç nga Kievi: Vizita jonë në Ukrainë, detyrim moral për ne dhe mesazh i fortë për vendet e BE schedule 35 minuta me parë Rama...

25
euronews.al.png

Euronews.al

Home - Euronews Albania

Kryesore Rama ndërkombëtarëve: Po cenoni sovranitetin e vendit Alisa Dauti - 13:28 | 15/07/2022 Dhoma amerikane e Tregtisë, shprehu sot “shqetësime serioze” mbi projektligjin për amnistinë fiskale, por për Ramën kjo është “mungesë respekti për sovranitetin e Shqipërisë”. Kryeministri... Read more Kryesore SPAK heton iranianët e dyshimtë Alisa Dauti -...

26
gazetamapo.al.png

Gazetamapo.al

Faqje Kryesore - Gazeta Mapo

Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim basha sali berisha news live news 24 vrasje therje plagosje tritol saimir tahiri vetingu vettingu gjykata policia ballkanweb thashetheme vip shqiptare sondazh video foto raportoni raportoni ju Balkans Ballkan rajoni rajon lajm lajme lajmi lajmet e sotme lajmet e fundit lajme nga vendi lajmi i fundit artikuj artikull artikulli lajmerime lajmerim lajmerimi njoftime njoftim njoftimi Albania exchange gazetat online lajmet sot lajme me ore gazeta shqiptare lajme nga rajoni rajoni i shqiperise rajoni i kosoves rajoni i maqedonise rajoni i greqise

27
lajme.al.png

Lajme.al

Kreu - Lajme.al

Aktualitet Berisha: Ju garantoj, ju jap fjalën e nderit që Ramën s’do ta fal pasi të bëhem kryeministër, me Fatos Nanon ndodhi ndryshe Nga lajme215 July, 2022 Aktualitet Kritikat për amnistinë fiskale, Rama papritur bëhet sovranist Nga lajme215 July, 2022 Aktualitet Nga politikania më zonjë te ai më pak korrekti,...

29
rd.al.png

Rd.al

rd.al - Rilindja Demokratike

Të Fundit A ka ndonjë që akoma mendon seriozisht për PD! “SPAK të mos ndajë dosjet”, Tabaku: Dëmi ekonomik shkaktuar nga tre inceneratorët, 70.4 mln euro Inceneratorët/ PD dërgon në SPAK kallëzimin për grupin e strukturuar kriminal me 50 persona: I paditur edhe Edi Rama Kurthi i dyte qe ra...

30
ata.gov.al.png

Ata.gov.al

Lajme - Agjencia Telegrafike Shqiptare

E vetmja Agjenci Kombëtare e Lajmeve në Shqipëri, e krijuar mbi 70 vjet më parë. Gazetarë që infromojnë çdo ditë për ngjarje nga politika e përditshme, ekonomia, jeta social-kulturore,sportive. Ekspertë dhe specialistë të fushave të ndryshme që përzgjedhin dhe analizojnë informacionet si dhe përgatisin biografi, dossier, dhe axhenda.

32
javanews.al.png

Javanews.al

Kreu | JavaNews.al

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

33
dailyxing.com.png

Dailyxing.com

Xing

Showbizz Shqiptar 14:13 1 vjetori i Atarës/ Orinda dhe Turi i dedikojnë fjalët më të ëmbla Showbizz Shqiptar 12:32 'Mami punonte si pastruese, unë kamariere', Beniada hap zemrën për të shkuarën Showbizz Shqiptar 10:47 Marina bën pica për herë të parë, por rezultati nuk ishte ai që prisnim (Video) Showbizz...

34
exit.al.png

Exit.al

Exit | Shpjegon Shqipërinë -

Strasburgu dënon Spanjën për shkelje privatësie, palalelja me ‘patronazhistët’ e PS-së Një vendim i Gjykatës Evropiane për të Drejtat e Njeriut (GJEDNJ) kundër policisë spanjolle në një çështje privatësie tregon se Partia Socialiste e Shqipërisë mund të ketë shkelur të drejtën e qytetarëve për privatësi me përpilimin e bazës me...

35
e-albania.al.png

E-albania.al

e-Albania

FAMILJA Certifikatë personale Certifikatë familjare Deklarimi i adresës së shte... Të tjera... ARSIMI Regjistrimi në klasë të dhjetë Regjistrimi në gjimnaz me k... Matura Shtetërore Të tjera... PUNA Leje Pune Vërtetim si punëkërkues Aplikim për regjistrim në p... Të tjera... SHËNDETËSIA DHE MBROJTJA SOCIALE Kërkesë për vaksinim Covid-19 Certifikatë Vaksinimi,...

36
noimage.png

Telegrafi.com

Lajmet e fundit - Telegrafi

Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.

37
noimage.png

Noa.al

NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve

NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës

38
monitor.al.png

Monitor.al

Revistë e përjavshme ekonomike

Revista MONITOR, është revistë e përjavshme ekonomike në tregun e Shtypit Shqiptar, që nga viti 2000. Botues: Media UnionRevista “MONITOR”

39
fax.al.png

Fax.al

Lajme - fax.al

Top lajme Portalb Mbi 1.200 të infektuar brenda ditës nga koronavirusi në Kosovë para 11 minutave - Portalb Janë raportuar 1.219 raste të reja me koronavirus të premten në Kosovë, sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë,... Rritja e infektimeve, shtohet interesi... - Klan Situata serioze me Covid-19, rikthehen... - RTV...

40
hashtag.al.png

Hashtag.al

Kryefaqe - Hashtag.al

Kryefaqe - Hashtag.al hashtag Ballina, Editorial, Blog, Lajme, Nderkombetare Kosove-Rajon, Super- Click, Fast - Food, Sport, Hashtag.al

41
noimage.png

Lexo.com.al

Lajmet e ditës - www.lexo.al

Kriza politike në Itali/ Metsola: Këto janë kohë të vështira në BE, kemi nevojë për stabilitet politik 15/07/2022 21:49 VIDEO/ Veprimi i Joe Biden bën xhiron e rrjetit, pas konferencës me homologun izraelit i jep dorën…ajrit 15/07/2022 21:27 Ata që e kanë amnistinë si konkurrencë 15/07/2022 21:12 Shpallet gjendje emergjence...

42
lajmifundit.al.png

Lajmifundit.al

Lajmi i fundit - Sjellim lajmet e fundit nga Shqiperia në kohë reale

Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit

43
vizionplus.tv.png

Vizionplus.tv

Vizion Plus /Show, Argetim, Humor, Informacione nga vendi e bota

Show, argetim, humor, seriale, filma, news, informacion nga vendi dhe bota

44
noimage.png

Rtsh.al

Kreu | Radio Televizioni Shqiptar

RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali

45
scan-tv.com.png

Scan-tv.com

SCAN - Lajme ekonomike dhe financiare, Bursa, Tregjet, Dossier

SCAN, i vetmi për ekonominë në Shqipëri. Lajmet më të fundit nga vendi dhe rajoni, analiza të thelluara për zhvillimet kryesore. Livestream televizioni SCAN

46
anabelmagazine.com.png

Anabelmagazine.com

Anabel

Gjërat më të çuditshme që punonjësit e IT kanë gjetur në kompjuterat e kompanisë Social Buzz 7 mënyra sesi familja mund të ndërhyjë dhe prishë lidhjen tuaj të re Marredhenie Disa arsye pse Sara Hoxha është e dashura perfekte Showbiz dhe TV TV Mania 15 Korrik 2022 Noizy flet për...

47
360grade.al.png

360grade.al

Editorial Hajdari:Gjykata mund të rrëzojë Berishën!Zheji:Akti politik,e mund zvarritjen e Drejtësisë pa këllqe Sondazh A duhet legalizuar Kanabisi në Shqipëri? Po Jo Shfaq Rezultatin  Loading ... Web-Spy Mund të humbasim peshë me smoothie? Përgjigjet ekspertja Dua Lipa ‘paralajmëron’ Kosovën: Unë po vij në shtëpi, shihemi në… FOTOT/ Moderatorja shqiptare: Këtu...

48
hapur.al.png

Hapur.al

Hapur Portal - Hapur

Home Foto/ U qëlluan poshtë shtëpisë, ky është vendi ku iu bë atentati mbrëmjen e sotme Klisman Preçit dhe Ylli Brahimit Të dy ishin pre e atentateve më parë, kush janë Klisman Preçi dhe Ylli Brahimi që u qëlluan sot në Milot Sot në gjendje të rëndë/ Kush është 46-vjeçari...

49
gazetashqiptare.al.png

Gazetashqiptare.al

home - Gazeta Shqiptare Online

Arrestohet bosi i drogës Rafael Caro Quintero, personazh i njohur i Narcos në Meksikë “Dallgët nuk na lejonin të dilnim, na tërhiqnin në thellësi”, zbardhet dëshmia e vëllait të Anrit, që humbi jetën në Durrës Thellohet skandali me inceneratorët, e moshuara që mbledh kanoçe figuron pronare 100% e një tjetër...

50
dritare.net.png

Dritare.net

Dritare

Ngjarjet e Ditës Amnistia fiskale, Rama: Është bërë edhe nga vendet që sot na bëjnë moral Ngjarjet e Ditës Amnistia fiskale, ministrja e Financave: 9 muaj afat! Ngjarjet e Ditës Në taksi me Çimin, shoferin shqiptar në Athinë! Ngjarjet e Ditës Dorëheqja e Draghit mund të jetë një katastrofë për...

51
agroweb.org.png

Agroweb.org

Instagram

Create an account or log in to Instagram - A simple, fun & creative way to capture, edit & share photos, videos & messages with friends & family.

52
noimage.png

Argjirolajm.net

Argjirolajm.net - Portali i Jugut

[jnews_block_22 compatible_column_notice="" number_post="6"

53
tpz.al.png

Tpz.al

TPZ

AKTUALITET, 12:21 “Nëse lufta zgjat, situata bëhet e papërballueshme”- Rama: Idenë e amnistisë e kam pasur që në vitin e parë të qeverisjes, por sot i erdhi koha AKTUALITET, 11:06 Rritet 24% për 2021 stoku i dosjeve në Gjykatat e Apelit; Avokatët: Sistemi rrezikon kolapsin nga harta gjyqësore AKTUALITET, 09:24...

54
gazetablic.com.png

Gazetablic.com

GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

55
27.al.png

27.al

27.al – Lajme rrokull Shqipërisë dhe ku të dalë

edit post Kryesore “I lidhur me bandën e Lushnjes”, Berisha: Procesi i Vettingut për gjyqtarin Gjermeni ka ngrirë by 2710:03

56
zeriamerikes.com.png

Zeriamerikes.com

Zëri i Amerikës | VOA Albanian | Ditari

VOA | Zëri i Amerikës, një burim i besueshëm informacioni. Një shtyp i lirë është jetik.

57
neptun.al.png

Neptun.al

Neptun - Jeto më mire, çdo ditë!

Neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema, telefonë, celularë, lavatrice, soba

58
noimage.png

Klankosova.tv

Ballina - Lajmet e fundit - Klan Kosova - Jemi një

Politikë, sport, ekonomi, krim, kulturë, botë, showbiz……Krejt lajmet e fundit për atë që ndodh në Kosovë e jashtë saj i gjeni këtu në Klankosova.tv

59
arbresh.info.png

Arbresh.info

Ballina - Arbresh.info

Lajmet e fundit 22:24 | Haradinaj për Qeverinë Kurti: Po shkakton dëme në të gjithë sektorët 20:45 | Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit nesër mban konfernecë për media 20:16 | Ministri i Shëndetësisë flet për vizat në Austri: Mosliberalizimi po na shkakton shumë probleme 19:41 | Besnik Bislimi viziton...

60
acp.al.png

Acp.al

Albanian Construction Portal

ACP, Albanian Construction Portal, Portali i ndertimit, Kompani Ndertimi, Materiale Ndertimi, Projekte Ndertimi, Panaire Ndertimi, Lajme Ekonomike...

61
aladini.al.png

Aladini.al

Aladini - Dyqani me i madh per blerje online ne Shqiperi dhe Kosove. - Aladini

Bli online cfare po kerkon: elektronike, tv, veshje, produkte per shtepine, produkte per femijet, te gjitha me nje klik larg.

62
the-living-media.com.png

The-living-media.com

Living

NEWS KUZHINA MODE SHTËPIA FAMILJA MIRËQENIE LETRA HOROSKOPI SPECIALISTËT KUZHINA MIRËQËNIE HOROSKOPI REVISTA LIVING NUMRI I RI LEXOJE FALAS! Trending 1 Jennfer Lopez martohet fshehurazi me Ben Affleck, fot... 2 SIpas ekspertëve të shëndetit këto 3 ushqime s'duhen ... 3 A do të jetë ai babai ideal për fëmijët e...

63
google.al.png

Google.al

Google

Werben mit GoogleUnternehmensangeboteÜber GoogleGoogle.com © 2022 - Datenschutzerklärung - Nutzungsbedingungen

64
noimage.png

Koha.net

Lajmet e fundit - KOHA.net

Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

65
indeksonline.net.png

Indeksonline.net

Indeksonline.net – Shpejt dhe origjinal!

KFOR-i vëzhgon protestën e veteranëve të UÇK-së Gani Krasniqi i përgjigjet Ramush Haradinajt në Kuvend: I qeshuri, të qeshë! Qalaj: Sot nuk e kemi vendin në Kuvend, por afër veteranëve Po kërkohet nga Policia, Dardan Molliqaj shfaqet në protestën e veteranëve Pamje nga ndërtesa e Kuvendit, protesta e veteranëve të...

66
telegraf.al.png

Telegraf.al

Gazeta Telegraf | Me ne dita nis ndryshe

Me ne dita nis ndryshe

67
tiranapost.al.png

Tiranapost.al

TiranaPost

Stil jete / 15 Korrik, 13:06 Nëse je nën 40 vjeç, asnjë gotë alkooli nuk të bën mirë për shëndetin Lajme nga Bota / 15 Korrik, 10:32 Zelensky i bën thirrje botës ta shpallë Rusinë shtet terrorist Histori Personale / 15 Korrik, 10:14 Nuk u pashë në pasqyrë për një...

68
reporter.al.png

Reporter.al

Reporter.al – Publikuar nga BIRN

Publikuar nga BIRN

69
standard.al.png

Standard.al

Home - Gazeta Standard Online

Trending Now Meta pret zv.presidentin e Rajonit të Siçilisë dhe deputeteb italiane: Thellojmë bashkëpunimin Akti i fortë/ Ambasadorët e Francës dhe Gjermanisë braktisën sallën sapo Rama nisi të flasë për amnistinë fiskale Nga stadiumi te punët publike/ Berisha: Rama dhe Veliaj kanë me Dervishajn afera korruptive të paimagjinueshme Berisha: Vjedhjet...

70
gazetasi.al.png

Gazetasi.al

Gazeta Si - Lajmet ndryshe

Gazeta “Si” sjell lajmin e thelluar nga politika, financat personale, taksa, bota, argetimi dhe sporti përmes analizës, video, infografikes dhe podcast.

73
noimage.png

Fjala.al

Gazeta Fjala | Fjala është e lirë. Liria është fuqi!

Debati për Bujqësinë, Braçe akuza të rënda qeverisjes 07:42 17/06/2022 “Po me Kievin ç’pate”?! Rama ironi me Tabakun: Korrekto pak dhe atë punën e… 13:30 16/06/2022 Rama tregon propozimin e ri të qeverisë: Ata që marrin rrogë deri në 50 mijë lekë… 12:45 16/06/2022 Mblidhet sot Kuvendi/ Ervin Salianji interpelancë...

76
lajmi.net.png

Lajmi.net

Lajmi.net - Lajme nga Kosova, rajoni dhe bota - politikë, aktualitet, ekonomi, sport, showbiz, argëtim dhe teknologji.

Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.

Technologies Used by panorama.com.al

Dns Records of panorama.com.al

A Record: 104.21.8.188 172.67.157.208
AAAA Record: 2606:4700:3033::ac43:9dd0 2606:4700:3037::6815:8bc
CNAME Record:
NS Record: june.ns.cloudflare.com micah.ns.cloudflare.com
SOA Record: dns.cloudflare.com
MX Record: mx2.zoho.com mx.zoho.com
SRV Record:
TXT Record: v=spf1 include:zoho.com ~all google-site-verification=v3QB7FBaEmkungFeFnAWQu5B_m6-y3PU7bV-gQ_Owlc
DNSKEY Record:
CAA Record:

Whois Detail of panorama.com.al