Sites like

sot.com.al
Alternatives

  sot.com.al

Sot News

BREAKING NEWS Diplomatët e lartë i japin goditjen e fuqishme Edi Ramës LIVE në konferencë/ Ambasadorët e Gjermanisë dhe Francës largohen në mënyrë demonstrative kur nis të flasë Rama, kryeministri mbetet pa fjalë (VIDEO) x BREAKING NEWS Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat ‘bombë’, parashikon zhvillime të bujshme në Shqipëri x BREAKING...

sot.com.al.png

Stats

  Alexa Rank: 


  Popular in Country: 


  Country Alexa Rank:  


 language:  


  Response Time:  0.12173


  SSL:  Enable


  Status:  up


Code To Txt Ratio

 Word Count  2273


 Links  122


  ratio  16.314820596183


SSL Details

SSL Issuer:

Issuer:  Cloudflare Inc ECC CA-3


Valid From:  2022-05-25 00:00:00


Expiration Date:   2023-05-25 23:59:59


SSL Organization:

Signature c5111825540c3164d997b042e50f25937668fad6


Algorithm: ecdsa-with-SHA256


Found 76 Top Alternative to Sot.com.al

1
dosja.al.png

Dosja.al

Dosja

LIVE UPDATES 2 ORE ME PARE LIVE UPDATES f.g Amnistia/ Rama kërcënon krerët e Dhomave të Tregtisë: I dimë transaksionet e fshehta Si do vijnë paratë e amnistuara? Rama e ZBULON: Jo me thasë, përdoret sistem elektronik 15 Korrik, 13:35 ... 2 ORE ME PARE LIVE UPDATES k.m. Mandati i...

2
shqiptarja.com.png

Shqiptarja.com

Shqiptarja - Media më e besueshme

Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motit

3
noimage.png

Panorama.com.al

Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme

Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët

4
noimage.png

Balkanweb.com

Balkanweb.com – News24 – Kryesore | Lajm i fundit

Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike,aktualitet,kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulture, teknologji, informatike, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri, lajmi i fundit

5
noimage.png

Lapsi.al

Home - Lapsi.al

Roli i Veliajt në grabitjen e festivalit të Dua Lipës nga Prishtina Çfarë kishin paralajmëruar një vit më parë kryebashkiaku dhe babai i këngëtares për "Sunny Hill" Intervista/ Rama në mbrojtje të Vuçiçit: Nuk i duhet bërë Serbisë presion për sanksionet" Ushtrimi i tepërt i presionit perëndimor mbi Serbinë mund...

6
oranews.tv.png

Oranews.tv

Ora News - Te paret per lajmin e fundit.

Rrëfimi i të penduarit: Një ditë pas vrasjes së Dorjan Shkozës, vërshuan urimet në telefonin “Sky” të Dumanit. Ishte shumë i gëzuar ARTIKULL I NDERLIDHUR I penduari: U dorëzova pasi më shoqëruan babain. Klevis Alla gënjeu dhe Tonin Vocaj, kur zhvilloi takimin kokë më kokë me të Mbytja e 18-vjeçarit,...

7
ata.gov.al.png

Ata.gov.al

Lajme - Agjencia Telegrafike Shqiptare

E vetmja Agjenci Kombëtare e Lajmeve në Shqipëri, e krijuar mbi 70 vjet më parë. Gazetarë që infromojnë çdo ditë për ngjarje nga politika e përditshme, ekonomia, jeta social-kulturore,sportive. Ekspertë dhe specialistë të fushave të ndryshme që përzgjedhin dhe analizojnë informacionet si dhe përgatisin biografi, dossier, dhe axhenda.

8
syri.net.png

Syri.net

Syri | Lajmi i fundit

SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.

9
noimage.png

Gazetatema.net

Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare

Kërcënime për bombë në disa shkolla në veri të Kosovës 09:09 Rajoni "Toka e premtuar" e Dua Lipës 20:59 Rajoni 2 komente Serbi-Rusi: Ja pse zgjatja e luftës në Ukrainë do të sjellë fundin e raportit special   20:20 Rajoni I bie shorti për t’iu hetuar pasuria, Behgjet Pacolli: Kam frikë...

10
tvklan.al.png

Tvklan.al

KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE

KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE.

11
abcnews.al.png

Abcnews.al

Abc News – Lajmet e fundit

Kaos në autostradën Tiranë-Durrës, shkëputet shtylla elektrike Në pritje të trageteve për të hyrë ilegalisht në Angli, “çmontohet” kampi i emigrantëve shqiptarë në Bilbao “Rama ka në krye të PS trafikantë dhe vrasës”, Berisha akuza të forta: Listën e OFL-së e bën kryeministri Mbytja e Anri Kashikut, policia: Roja kishte...

12
top-channel.tv.png

Top-channel.tv

Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live

Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live

13
botasot.info.png

Botasot.info

Bota Sot

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

14
the-living-media.com.png

The-living-media.com

Living

NEWS KUZHINA MODE SHTËPIA FAMILJA MIRËQENIE LETRA HOROSKOPI SPECIALISTËT KUZHINA MIRËQËNIE HOROSKOPI REVISTA LIVING NUMRI I RI LEXOJE FALAS! Trending 1 Jennfer Lopez martohet fshehurazi me Ben Affleck, fot... 2 SIpas ekspertëve të shëndetit këto 3 ushqime s'duhen ... 3 A do të jetë ai babai ideal për fëmijët e...

15
dailyxing.com.png

Dailyxing.com

Xing

Showbizz Shqiptar 14:13 1 vjetori i Atarës/ Orinda dhe Turi i dedikojnë fjalët më të ëmbla Showbizz Shqiptar 12:32 'Mami punonte si pastruese, unë kamariere', Beniada hap zemrën për të shkuarën Showbizz Shqiptar 10:47 Marina bën pica për herë të parë, por rezultati nuk ishte ai që prisnim (Video) Showbizz...

16
noimage.png

Lexo.com.al

Lajmet e ditës - www.lexo.al

Kriza politike në Itali/ Metsola: Këto janë kohë të vështira në BE, kemi nevojë për stabilitet politik 15/07/2022 21:49 VIDEO/ Veprimi i Joe Biden bën xhiron e rrjetit, pas konferencës me homologun izraelit i jep dorën…ajrit 15/07/2022 21:27 Ata që e kanë amnistinë si konkurrencë 15/07/2022 21:12 Shpallet gjendje emergjence...

17
korrieri.com.al.png

Korrieri.com.al

Lajmet e fundit - Korrieri

I arrestuari tenton të vrasë veten në paraburgimin e Korçë... July 15, 2022 Fundjava rikthen të nxeht... E rëndë! Hidhet nga kati ... “Erdhi me mua të shpëtont... Mbytja e 18-vjeçarit/ Pol... Te fundit Mama me dy fëmijë/ Alketa Vejsiu çmend rrjetin me linjat t... July 15, 2022 ... “Shpëtoi...

18
kultplus.com.png

Kultplus.com

Faqja Kryesore - KultPlus

Përkujtohet në ditëlindjen e tij, regjisori i njohur suedez Ingmar Bergman 14 Korrik, 2022 160 vjet nga lindja e Gustav Klimt, bohemit të pikturës simboliste vjeneze 14 Korrik, 2022 Po vazhdojnë xhirimet e filmit artistik “Unë dhe Millosheviqi”, arrin në Kosovë aktori i njohur William Baldwin 14 Korrik, 2022 Plani...

19
anabelmagazine.com.png

Anabelmagazine.com

Anabel

Gjërat më të çuditshme që punonjësit e IT kanë gjetur në kompjuterat e kompanisë Social Buzz 7 mënyra sesi familja mund të ndërhyjë dhe prishë lidhjen tuaj të re Marredhenie Disa arsye pse Sara Hoxha është e dashura perfekte Showbiz dhe TV TV Mania 15 Korrik 2022 Noizy flet për...

20
gazetablic.com.png

Gazetablic.com

GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

21
albeu.com.png

Albeu.com

Home - Albeu.com

Rama përmend Kosovën në Kiev: Edhe pse Ukraina s’e njeh si shtet, i dha mbështetje të plotë duke sanksionuar Rusinë schedule 19 minuta me parë Abazoviç nga Kievi: Vizita jonë në Ukrainë, detyrim moral për ne dhe mesazh i fortë për vendet e BE schedule 35 minuta me parë Rama...

22
portalb.mk.png

Portalb.mk

PORTALB – Dritare Realiteti

Impresum Kontakt Marketing Kushtet e përdorimit Kërko... PORTALB Menu BALLINA Maqedoni Lajme Shpallje-Konkurse Verifikimi i fakteve Ekonomi Analiza ekonomike Ekonomi lajme Bota Bota Kosova Shqipëria Sport Në botë Në vend Qendrime Kolumna Intervista Na shkruani poezi Na shkruani Thënia e ditës Shëndeti COVID-19 CTRL + Z CTRL + Z ARSIM...

24
bankacredins.com.png

Bankacredins.com

Credins Bank | Ne flasim gjuhën tuaj!

Credins Bank një ndër 5 bankat më të mëdha në Shqipëri për asete, depozita dhe financim. Apliko Online për produkte dhe shërbime bankare 24/7.

25
merrjep.al.png

Merrjep.al

Njoftime | Makina | Auto | Apartamente | Shtëpi | Telefon | MerrJep | Kompjutera | Mobilje | Shpallje | Punë | Biznes | MerrJep.al

MerrJep.al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping

26
noimage.png

Telegrafi.com

Lajmet e fundit - Telegrafi

Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.

27
indeksonline.net.png

Indeksonline.net

Indeksonline.net – Shpejt dhe origjinal!

KFOR-i vëzhgon protestën e veteranëve të UÇK-së Gani Krasniqi i përgjigjet Ramush Haradinajt në Kuvend: I qeshuri, të qeshë! Qalaj: Sot nuk e kemi vendin në Kuvend, por afër veteranëve Po kërkohet nga Policia, Dardan Molliqaj shfaqet në protestën e veteranëve Pamje nga ndërtesa e Kuvendit, protesta e veteranëve të...

28
newsbomb.al.png

Newsbomb.al

Kryefaqe - Newsbomb Albania

Newsbomb.al është agjenci online mediatike e fokusuar në aspektin politik, social, ekonomik e kulturor.

29
njoftimefalas.com.png

Njoftimefalas.com

NJOFTIMEFALAS.COM

Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina ne shitje te lira me letra gazeta online sot dyqane dhe lokale me qera gazeta njoftime falas oferta pune vende te lira pune ne tirane merr jep shqiperi oferta pune 2020 shtepi me qera ne tirane garsoniere apartamente ne shitje ne tirane me okazion vende te lira pune ne durres bar kafe me qera tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane vende te lira pune ne vlore shtepi me qera per studente tirane makina ne shitje okazion

31
e-albania.al.png

E-albania.al

e-Albania

FAMILJA Certifikatë personale Certifikatë familjare Deklarimi i adresës së shte... Të tjera... ARSIMI Regjistrimi në klasë të dhjetë Regjistrimi në gjimnaz me k... Matura Shtetërore Të tjera... PUNA Leje Pune Vërtetim si punëkërkues Aplikim për regjistrim në p... Të tjera... SHËNDETËSIA DHE MBROJTJA SOCIALE Kërkesë për vaksinim Covid-19 Certifikatë Vaksinimi,...

32
kohajone.com.png

Kohajone.com

Gazeta Koha Jone | E perditshme e pavarur

Belind Këlliçi, PD: Pse SPAK hesht për skandalin e dhjetëra milionë eurove për inceneratorin e Tiranës? Klevis Balliu: Na pret në Tiranë ajo që ndodhi në Sri Lanka! Dorëheqja e Draghit mund të jetë katastrofë për BE-në e dhuratë për Presidentin rus, Putin Skandali! Merita Hajdari: Më nxorën me pesë...

33
megateksa.com.png

Megateksa.com

Bëje mirë, Bëje vetë | Megatek

Bli Online mbi 82,000 produkte për shtëpinë, biznesin apo familjen me transport FALAS. Mobilim, Dekor, Kopshtari, Enë kuzhine, Elektroshtëpiake, Banjo, Shtrim, Ngrohje dhe Ftohje, Zyrë dhe Shkollë, Vegla dhe aksesorë, Artikuj për fëmijë,etj.

35
politiko.al.png

Politiko.al

Politiko

Të fundit Zelensky thirrje komunitetit ndërkombëtar: Njiheni zyrtarisht Rusinë si shtet terrorist 15 Korrik 2022, 14:04 Serbia njoftoi hapjen e ‘Russia Today’, reagon BE: Është pjesë e propagandës së Kremlinit 15 Korrik 2022, 13:57 Mesazh kundër Ramës? Ambasadorët braktisin takimin sapo nisë të flasë kryeministri 15 Korrik 2022, 13:32 Nga...

36
google.al.png

Google.al

Google

Werben mit GoogleUnternehmensangeboteÜber GoogleGoogle.com © 2022 - Datenschutzerklärung - Nutzungsbedingungen

37
shpresa.al.png

Shpresa.al

Shpresa AL GROUP

Teknologji Siguri Restorant Transport Ndërtim Gurore Çertifikime Hidrocentral Me shumë rreth Shpresa AL Computer Kjo kompani është tashmë gjerësisht e shtrirë dhe e integruar në tregun shqiptar të informatikës duke ofruar produkte dhe shërbime konkuruese për vendin. iMac iPhone Airpods Canon Shpresa Security Systems Misioni i Shpresa Security Systems është...

38
gazeta-shqip.com.png

Gazeta-shqip.com

Gazeta Shqip

Ne fokus Me Rëndësi “Zbërthehet” sërish Nuredin Dumani/ Zbulon emrin e efektivit të policisë... Historia e plotë > Me Rëndësi 'Pushtoi' botën nga Brazili/ Kush është Altin Drimadhe, baroni shqiptar ... Historia e plotë > Me Rëndësi E shkuara mes armëve dhe drogës/ Kush është 76-vjeçari që mbeti i vrarë...

39
raiffeisen.al.png

Raiffeisen.al

Raiffeisen Bank - Lehtësojmë jetën tuaj!

Anullo Menu: Individët Individët Raiffeisen Premium Bizneset SME Biznesi Korporatë Karriera Rreth nesh Kontakti Search Products Main Produktet dhe shërbimet Produkte dhe Shërbime bazë Llogari Rrjedhëse Shih Faqen Paketat për klientët Individë Shih Faqen Transfertat Bankare Shih Faqen Si të bëheni klient i bankës Shih Faqen Kartat Karta Krediti Shih...

40
noimage.png

Gazetadita.al

Gazeta Dita – E përditshme e Analizës dhe e Informacionit

E përditshme e Analizës dhe e Informacionit

41
gazetamapo.al.png

Gazetamapo.al

Faqje Kryesore - Gazeta Mapo

Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim basha sali berisha news live news 24 vrasje therje plagosje tritol saimir tahiri vetingu vettingu gjykata policia ballkanweb thashetheme vip shqiptare sondazh video foto raportoni raportoni ju Balkans Ballkan rajoni rajon lajm lajme lajmi lajmet e sotme lajmet e fundit lajme nga vendi lajmi i fundit artikuj artikull artikulli lajmerime lajmerim lajmerimi njoftime njoftim njoftimi Albania exchange gazetat online lajmet sot lajme me ore gazeta shqiptare lajme nga rajoni rajoni i shqiperise rajoni i kosoves rajoni i maqedonise rajoni i greqise

42
euronews.al.png

Euronews.al

Home - Euronews Albania

Kryesore Rama ndërkombëtarëve: Po cenoni sovranitetin e vendit Alisa Dauti - 13:28 | 15/07/2022 Dhoma amerikane e Tregtisë, shprehu sot “shqetësime serioze” mbi projektligjin për amnistinë fiskale, por për Ramën kjo është “mungesë respekti për sovranitetin e Shqipërisë”. Kryeministri... Read more Kryesore SPAK heton iranianët e dyshimtë Alisa Dauti -...

43
cna.al.png

Cna.al

CNA - Pa censurë!

MINUTE PAS MINUTE 13:56 Kronika Korçë/ 27-vjeçari tenton vetëvarjen në burg Më datë 15.07.2022, rreth orës 13:05, në Komisariatin ... 13:46 Ekonomi Credins Online/ Aplikacioni për çdo shqiptar Banka Credins, sot një nga 2 bankat më të mëdha në tregun ... 13:42 Kronika Shkëputet shtylla elektrike/ Kaos në autostradën Tiranë-Durrës...

44
faxweb.al.png

Faxweb.al

Faqja Kryesore - FaxWeb

  Të Fundit E rëndë në Korçë, 27-vjeçari tenton të vetëvritet brenda në komisariat (EMRI) 13:55 | 15/07/2022 Video/ Incidenti diplomatik në konferencën e Ramës, dy ambasadorët gjermanë dhe francezë braktisin takimin sapo kryeministri merr fjalën 13:51 | 15/07/2022 Shifra alarmante në Kosovë, mbi 1200 raste të reja me koronavirus...

46
reporter.al.png

Reporter.al

Reporter.al – Publikuar nga BIRN

Publikuar nga BIRN

47
javanews.al.png

Javanews.al

Kreu | JavaNews.al

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

48
fax.al.png

Fax.al

Lajme - fax.al

Top lajme Portalb Mbi 1.200 të infektuar brenda ditës nga koronavirusi në Kosovë para 11 minutave - Portalb Janë raportuar 1.219 raste të reja me koronavirus të premten në Kosovë, sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë,... Rritja e infektimeve, shtohet interesi... - Klan Situata serioze me Covid-19, rikthehen... - RTV...

49
exit.al.png

Exit.al

Exit | Shpjegon Shqipërinë -

Strasburgu dënon Spanjën për shkelje privatësie, palalelja me ‘patronazhistët’ e PS-së Një vendim i Gjykatës Evropiane për të Drejtat e Njeriut (GJEDNJ) kundër policisë spanjolle në një çështje privatësie tregon se Partia Socialiste e Shqipërisë mund të ketë shkelur të drejtën e qytetarëve për privatësi me përpilimin e bazës me...

50
lajmifundit.al.png

Lajmifundit.al

Lajmi i fundit - Sjellim lajmet e fundit nga Shqiperia në kohë reale

Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit

51
360grade.al.png

360grade.al

Editorial Hajdari:Gjykata mund të rrëzojë Berishën!Zheji:Akti politik,e mund zvarritjen e Drejtësisë pa këllqe Sondazh A duhet legalizuar Kanabisi në Shqipëri? Po Jo Shfaq Rezultatin  Loading ... Web-Spy Mund të humbasim peshë me smoothie? Përgjigjet ekspertja Dua Lipa ‘paralajmëron’ Kosovën: Unë po vij në shtëpi, shihemi në… FOTOT/ Moderatorja shqiptare: Këtu...

52
telegraf.al.png

Telegraf.al

Gazeta Telegraf | Me ne dita nis ndryshe

Me ne dita nis ndryshe

54
dritare.net.png

Dritare.net

Dritare

Ngjarjet e Ditës Amnistia fiskale, Rama: Është bërë edhe nga vendet që sot na bëjnë moral Ngjarjet e Ditës Amnistia fiskale, ministrja e Financave: 9 muaj afat! Ngjarjet e Ditës Në taksi me Çimin, shoferin shqiptar në Athinë! Ngjarjet e Ditës Dorëheqja e Draghit mund të jetë një katastrofë për...

57
monitor.al.png

Monitor.al

Revistë e përjavshme ekonomike

Revista MONITOR, është revistë e përjavshme ekonomike në tregun e Shtypit Shqiptar, që nga viti 2000. Botues: Media UnionRevista “MONITOR”

59
opinion.al.png

Opinion.al

Faqe Kryesore - Lajmet e fundit - Opinion.al

Faqe Kryesore - Lajmet e fundit - Opinion.al

61
tpz.al.png

Tpz.al

TPZ

AKTUALITET, 12:21 “Nëse lufta zgjat, situata bëhet e papërballueshme”- Rama: Idenë e amnistisë e kam pasur që në vitin e parë të qeverisjes, por sot i erdhi koha AKTUALITET, 11:06 Rritet 24% për 2021 stoku i dosjeve në Gjykatat e Apelit; Avokatët: Sistemi rrezikon kolapsin nga harta gjyqësore AKTUALITET, 09:24...

62
arbresh.info.png

Arbresh.info

Ballina - Arbresh.info

Lajmet e fundit 22:24 | Haradinaj për Qeverinë Kurti: Po shkakton dëme në të gjithë sektorët 20:45 | Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit nesër mban konfernecë për media 20:16 | Ministri i Shëndetësisë flet për vizat në Austri: Mosliberalizimi po na shkakton shumë probleme 19:41 | Besnik Bislimi viziton...

63
durreslajm.al.png

Durreslajm.al

Lajme Durrës - Lajme Durrës

Portali juaj i besuar!Lajmet më të fundit nga #politika #aktualiteti #showbizi #sporti në një adresë të vetme. Lexo gjithçka këtu durreslajm.al

64
zeriamerikes.com.png

Zeriamerikes.com

Zëri i Amerikës | VOA Albanian | Ditari

VOA | Zëri i Amerikës, një burim i besueshëm informacioni. Një shtyp i lirë është jetik.

65
noimage.png

Koha.net

Lajmet e fundit - KOHA.net

Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

67
noimage.png

Klankosova.tv

Ballina - Lajmet e fundit - Klan Kosova - Jemi një

Politikë, sport, ekonomi, krim, kulturë, botë, showbiz……Krejt lajmet e fundit për atë që ndodh në Kosovë e jashtë saj i gjeni këtu në Klankosova.tv

68
27.al.png

27.al

27.al – Lajme rrokull Shqipërisë dhe ku të dalë

edit post Kryesore “I lidhur me bandën e Lushnjes”, Berisha: Procesi i Vettingut për gjyqtarin Gjermeni ka ngrirë by 2710:03

69
agroweb.org.png

Agroweb.org

Instagram

Create an account or log in to Instagram - A simple, fun & creative way to capture, edit & share photos, videos & messages with friends & family.

70
hapur.al.png

Hapur.al

Hapur Portal - Hapur

Home Foto/ U qëlluan poshtë shtëpisë, ky është vendi ku iu bë atentati mbrëmjen e sotme Klisman Preçit dhe Ylli Brahimit Të dy ishin pre e atentateve më parë, kush janë Klisman Preçi dhe Ylli Brahimi që u qëlluan sot në Milot Sot në gjendje të rëndë/ Kush është 46-vjeçari...

71
joq-albania.com.png

Joq-albania.com

JOQ Albania

Krijuar më 5 shkurt 2010, joq-albania.com është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.

72
lajme.al.png

Lajme.al

Kreu - Lajme.al

Aktualitet Berisha: Ju garantoj, ju jap fjalën e nderit që Ramën s’do ta fal pasi të bëhem kryeministër, me Fatos Nanon ndodhi ndryshe Nga lajme215 July, 2022 Aktualitet Kritikat për amnistinë fiskale, Rama papritur bëhet sovranist Nga lajme215 July, 2022 Aktualitet Nga politikania më zonjë te ai më pak korrekti,...

73
lajmi.net.png

Lajmi.net

Lajmi.net - Lajme nga Kosova, rajoni dhe bota - politikë, aktualitet, ekonomi, sport, showbiz, argëtim dhe teknologji.

Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.

74
noimage.png

Noa.al

NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve

NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës

Technologies Used by sot.com.al

Dns Records of sot.com.al

A Record: 172.67.74.84 104.26.13.139 104.26.12.139
AAAA Record: 2606:4700:20::681a:d8b 2606:4700:20::ac43:4a54 2606:4700:20::681a:c8b
CNAME Record:
NS Record: amir.ns.cloudflare.com aria.ns.cloudflare.com
SOA Record: dns.cloudflare.com
MX Record: _dc-mx.32d1c2a0aeef.sot.com.al
SRV Record:
TXT Record: v=spf1 a mx a:durreslajm.com a:sot.com.al a:sot.sot.com.al ip4:94.130.118.68 ?all google-site-verification=LmhQe_bqwoA-EJ_fBpZbQ0m3VZnzjcsavgPV5Ll-rek
DNSKEY Record:
CAA Record:

Whois Detail of sot.com.al